İnstagram Beğeni

İnstagram Beğeni

Akıllı telefonların çıkmasıyla beraber internet üzerinde kullanabileceğinizi sosyal ağ platformlarda hızlı gelişmeye devam etti. Bunlardan biride İnstagram uygulamasıdır. Bu uygulama Facebook’dan daha sonra çıkmasına rağmen İnstagram uygulaması hem içerik yönünden hem de uygulama yönünden gelişmiştir. Bu platformda en önemli paylaşım yaptığınız video, resimlerinizi beğenmeleridir. Daha çok beğeni demek İnstagram uygulamasında daha önlere çıkmanız demektir.

Böylelikle hem fenomen olabilirsiniz hem de gelir düzeyinizi yükseltebilirsiniz. Fenomen olmak isterseniz beğeni seviyeniz daha yüksek olması gerekir. Ancak bu platform üzerinde daha üst sıralarda adınız görmeniz mümkün. Beğeniniz çok olması için ya takipçiniz çok sayıda olması gerekir ya da beğeni satın alarak belli kitleye ulaşabilirsiniz. İnstagram beğeni bu yüzden çok önemlidir.

İnstagram Beğeni Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İnstagram beğeni satın alacağınız sitenin güvenli olmasına dikkat edin. Satın al yaptıran sitelerin üyeliklerinin çok olması ve çevrim içi size destek vermesi son derce önemlidir. O site hakkında yorumları okuyarak firma hakkında genel bilgi oluşur. Diğer web siteleri aylık ve yıllık paketleri karşılaştırma yaparak bütçenize uygun bir paket almanız gerekir. 

Her sitenin paketleri 100 beğeni ile 2000 beğeni arasında değişiklik gösterebilir. Size en uygun paket hangisi ise onu tercih etmeniz sizin için daha ideal seçim olacaktır. İnstagram beğeni fiyatları 8 TL ile 500 TL arasında değişiklik gösterebilir. Satın aldığınız firmanın 24 saat boyunca hizmet verdiğine dikkat ediniz.

İnstagram Beğeni Nasıl Satın Alınır?


İnstagram beğeni satın alacağınız zaman sitenin güvenilir mi olup olmadığına bakınız. Daha sonra beğeni paketlerinden birini tercih ettikten sonra yerli ve yabancı seçeneği çıkacaktır. Buradan Türk bot seçeneğini tıkladıktan sonra ödeme seçenekleri gelecektir. Ödeme işlemi yapıldıktan sonra İnstagram beğeni kodu ve aktif kodlar gelecektir.

İnstagram hesabına girdikten sonra yeni paylaşım yaptığınız videoları, resimleri beğeninizin takipçilerden daha çok olduğunu göreceksiniz. Böylelikle fenomen sıralamasında yerinizi kolaylıkla alabilirsiniz. Siz de İnstagramınızda paylaştığınız resim ve videolarınızın beğeni olmasını isterseniz sitemizden güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Ayrıca uygun fiyat ve avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.